Class 6A
Quarterfinal
Thursday, Nov. 10
At Edina Community Center
Totino-Grace 42, Lakeville North 14

At Park Center High School
Blaine 39, Minnetonka 14

Friday, Nov. 11
At Chanhassen High School
Eden Prairie 63, Maple Grove 21

At Woodbury High School
Champlin Park 34, Rosemount 28

Semifinal
At U.S. Bank Stadium
Thursday, Nov. 17
Totino-Grace vs. Blaine, 7 p.m.

Friday, Nov. 18
Eden Prairie vs. Champlin Park, 7 p.m.

Championship
Friday, Nov. 25
At U.S. Bank Stadium
Semifinal winners, 7 p.m.

Class 5A
Quarterfinal
Friday, Nov. 11
At Centennial High School
Spring Lake Park 31, Andover 30

Saturday, Nov. 12
At Lakeville North High School
Apple Valley (7-3) vs. Owatonna (7-2), 6 p.m.

At Husky Stadium-SCSU
Alexandria (9-1) vs. Elk River (10-0), 8 p.m.

At Farmington High School
Mahtomedi (10-0) vs. Mankato West (10-0), 6 p.m.

Semifinal
U.S. Bank Stadium
Friday, Nov. 18
Apple Valley/Owatonna winner vs. Alexandria/Elk River winner, 2 p.m.

Saturday, Nov. 19
Mahtomedi/Mankato W. winner vs. Spring Lake Park, 7 p.m.

Championship
Saturday, Nov. 26
At U.S. Bank Stadium
Semifinal winners, 4 p.m.

Class 4A
Quarterfinal
Friday, Nov. 11
At East Ridge High School
Winona 24, South St. Paul 0

At Husky Stadium-SCSU
Rocori 30, Orono 7

At Burnsville High School
Marshall 40, Fridley 7

At Chisago Lakes High School
Benilde-St. Margaret's 42, Cloquet 7

Semifinal
At U.S. Bank Stadium
Thursday, Nov. 17
Marshall vs. Benilde-St. Margaret's, 4:30 p.m.

Saturday, Nov. 18
Winona vs. Rocori, 4:30 p.m.

Championship
Friday, Nov. 25
At U.S. Bank Stadium
Semifinal winners, 4 p.m.

Class 3A
Quarterfinal
Friday, Nov. 11
At Alexandria High School
Dilworth-Glyndon-Felton 43, Morris Area/Chokia Alberta 20

Saturday, Nov. 12
At Gustavus Adolphus College, St. Peter
Jackson County Central (10-0) vs. Rochester Lourdes (10-0), 2 p.m.

At Lakeville North High School
St. Croix Lutheran (10-0) vs. Belle Plaine (9-2), 3 p.m.

At Brainerd High School
Greenway/Nashwauk-Keewatin (7-2) vs. Pierz (9-1), 1 p.m.

Semifinal
At U.S. Bank Stadium
Saturday, Nov. 19
J.C.C./Lourdes winner vs. Dilworth-Glyndon-Felton, 2 p.m.

St. Croix/Belle Plaine winner vs. Greenway-N.K./Pierz winner, 4:30 p.m.

Championship
Saturday, Nov. 26
At U.S. Bank Stadium
Semifinal winners, 1 p.m.

Class 2A
Quarterfinal
Friday, Nov. 11
At Moorhead High School
Barnesville 42, Pillager 14

At Shakopee High School
Maple River 12, Norwood-Young America 7

At Brainerd High School
Eden Valley-Watkins 29, Royalton 12

Saturday, Nov. 12
At Lakeview (9-2) vs. Caledonia (11-0), 11 a.m.

Semifinal
At U.S. Bank Stadium
Thursday, Nov. 17
Maple River vs. Eden Valley-Watkins, 2 p.m.

Friday, Nov. 18
Lakeview/Caledonia winner vs. Barnesville, 11:30 a.m.

Championship
Friday, Nov. 25
At U.S. Bank Stadium
Semifinal winners, 1 p.m.

Class A
Quarterfinal
Friday, Nov. 11
At New Prague High School
Murray County Central (8-3) vs. Rushford-Peterson (10-1), 7 p.m.

At Richfield High School
Minneapolis North 24, Janesville-Waldorf-Pemberton 21

Saturday, Nov. 12
At Bemidji State Univ.
Mahnomen (10-1) vs. Browerville-Eagle Valley (8-3), 6 p.m.

At Husky Stadium-SCSU
Braham (8-2) vs. Wabasso (10-1), 5 p.m.

Semifinal
Saturday, Nov. 19
At U.S. Bank Stadium
M.C.C./R.P winner vs. Mahnomen/Browerville winner, 9 a.m.

Minneapolis North vs. Braham/Wabasso, 11:30 a.m.

Championship
Saturday, Nov. 26
At U.S. Bank Stadium
Semifinal winners, 10 a.m.

Nine Man
Quarterfinal
Friday, Nov. 11
At Rochester Community and Technical College
Grand Meadow 36, Edgerton/Ellsworth 0

At Bemidji State Univ.
Waubun 41, Stephen-Argyle 18

At Husky Stadium-SCSU
Cleveland/Immanuel Lutheran 39, Hillcrest Lutheran 22

At Duluth Denfeld High School
Cromwell-Wright 35, Ely 7

Semifinal
At U.S. Bank Stadium
Thursday, Nov. 17
Grand Meadow vs. Waubun, 9 a.m.

Friday, Nov. 18
Cleveland/Immanuel Lutheran vs. Cromwell, 11:30 a.m.

Championship
Friday, Nov. 25
At U.S. Bank Stadium
Semifinal winners, 10 a.m.